Pushime në Bali për Laura Torrisin, që shijon ditë relaksuese në zbulim të vendeve të mrekullueshme. Pavarësisht të gjithave, ajo nuk i harron kurrë ndjekësit e saj, me të cilët ndan foto në Instagram duke treguar format e saj të skalitura.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Mrekullitë e vendit aziatik të lënë me gojë hapur, por ajo që magjeps më shumë është artistja që me format e saj merr notën 10.

Gjithmonë e qeshur dhe gjithë ëmbëlsi, Torrisi poston foto nga pallati mbretëror, ose buzë një pishine, mbuluar vetëm me një peshqir. Me ujëvarat e Tukad Cepung në sfond, Laura dhuron poza të mrekullueshme, duke bërë të shpërthejë i gjithë sensualiteti i saj.
Dekolteja shpërthyese dhe bikinit shumë të vogla, apo mbathjet tanga, tregojnë të pasmet dhe format e saj perfektë.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb