Nuk munguan as këtë kremtim të Ditës së Çlirimit të Shqipërisë nostalgjiket e diktaturës dhe komunistët.

Me portretin e diktatorit e pankarta në duar ku shkruhej “Lavdi shqiptarit të madh Enver Hoxha” dhe “Rroftë Partia Komuniste Shqiptare”, ata kanë kryer homazhe për 76-vjetorin e Çlirimit, në Varrezat e Dëshmorëve në Tiranë, siç duket edhe nga fotot e siguruara nga LSA.

Po ashtu nuk ka munguar as nderimi me grusht kur vendosën kurora me lule te Varrezat e Dëshmorëve.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb