ITALI

Lazio ka fituar pastër 3-0 derbin e kryeqytetit ndaj Romës në stadiumin ’’Olimpico’’.

Në ndeshjen e vlefshme për Seria A, lacialët kanë shënuar të parët me Immobile dhe më pas me Luis Alberton për të siguruar avantazhin që në pjesën e parë.

Më pas në pjesën e dytë do të ishte sërish Luis Alberto që do të vuloste fitoren.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb