Dikur pornostare, tani drejt politikës. Bëhet fjalë për rusen Elena Berkova, e cila do të kandidojë për kryetare të qytetit të saj Murmansk në Rusi duke lënë pas punën si aktore në filmat për të rritur.

34 vjeçarja ruse që ka vendosur të marrë pjesë në zgjedhje, ka këtë mesazh për skeptikët: “Çfarë probleme keni? Si janë gjërat në infermieri, shkolla, shtëpi apo spitale? Dua që të di çdo gjë rreth Murmanskit! Unë jam me ju”.

Elena Berkova ka premtuar ndër të tjera se me programin e saj politik, çdo person do të gjejë zgjidhje për problemet që ka.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb