Interi do përballet me Leccen në orën 20.45, në kuadër të kampionatit. Pak më parë janë publikuar edhe formacionet.

Titullar për interistët është Brozovic, sakaq Kristjan Asllani është në stol dhe mund të aktivizohet gjatë takimit.

Nënkampionët e Italisë do synojnë që të fitojnë titullin kampion këtë sezon dhe pritshmëritë janë të mëdha. Ekipi i drejtuar nga Inzaghi është mjaft cilësor dhe ka bërë një merkato mjaft pozitive.

Inter (3-5-2): Handanovic; Skriniar, De Vrij, Dimarco; Darmian, Barella, Brozovic, Calhanoglu, Gosens; Lautaro Martinez, Lukaku.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: