Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha, po e shijojnë më së miri ndjenjën e të qenurit prind.

Vajza e tyre e vogël, Poem Blu, e ka ndryshuar tërësisht jetën e çiftit mjaft të diskutuar në media.
Për të treguar dashurinë e madhe ndaj vajzës së tij, reperi i njohur ka realizuar së fundmi një tatuazh me emrin e saj në krah.

Ai ka shkruar thjeshtë fjalën “Poem”, e cila është pjesa e parë e emrit të vajzës së tyre.

Ndërkohë që ngjyrosja e tatuazhit është bërë me ngjyrë blu, të marrë me shenjën e gishtërinjve të më të voglës së tyre.
Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për tatuazhin e ri.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: