Lei Kraja është duke kaluar disa ditë pushimesh në Turqi së bashku me mikeshën e saj. Vajzat kanë vendosur të vijnë provokuese në rrjetet sociale, ku nuk i kanë kursyer fotot hot, por edhe abuzimin me photoshopin.

  • foto galeri
  • foto galeri

Ashtu si shihet, në pozën ku dy bukuroshet kanë ekspozuar të pasmet e tyre, fotoja është e deformuar nga pas, çfarë nënkupton se përpunimi i shkrepjes nuk ka shkuar ashtu si duhet. E duke njohur Lei, duhet thënë se photoshopi nuk i duhet shumë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb