TIRANE – Leila Kraja është lindur dhe rritur në Kaliforni por ajo ka një dashuri shumë të madhe për Shqiperinë. Ajo vjen shpesh herë në Shqipëri dhe prindërit i ka shqiptarë. Këtë vit bukuroshja merr pjesë në “Miss America 2017” si përfaqësuese e Kalifornisë.

Leila Kraja nuk është rasti i vajzave që është futur rastësisht në modeling. Më herët, kur ishte 18 vjeçe, ajo realizoi disa sete fotografike dhe u bë pjesë e konkurseve të bukurisë.

Ajo është diplomuar për biznes ndërkombëtar dhe të ardhmen e saj e sheh në këtë fushë, por thotë se nuk heq dorë as nga modelingu, pas eksperiencës 5- vjeçare, ajo e konsideron si punë të dytë raporton inTV.

Mjafton të shikoni fotot me poshtë ose në faqën e saj zyrtare në instagram dhe të shikoni se sa seksi duket kjo modele.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: