GJKKO ka dhënë sot dënimin me burg për 6 ish-inspektorë të IMT në Kamëz të cilët kishin dhënë leje ndërtimi kundrejt pagesës.

GJKKO ka dënuar sot me 1 vit burg ish-krye inspektorin e IMT Dritan Nikollin dhe 2 vite burg për Ermal Baçin.

Mësohet se 8 muaj burg janë caktuar për Arjan Hoxhaj, 4 muaj për Gazmend Balën dhe 8 muaj burg për Vjollca Kaçarin.

Dritan Nikolli

 

Visha

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: