TIRANE

Big Mama është ndër këngëtaret më të pëlqyera në tregun shqiptar. Edhe pse kohët e fundit nuk ka publikuar këngë të re, ajo është e angazhuar nëpër dasma dhe festa familjare të ndryshme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Së fundmi ajo ka udhëtuar drejt Amerikës, ku ka zhvilluar një koncert për shqiptarët që jetrojnë atje. Por nga imazhet e publikuara së fundmi nga Robert Berisha dhe më pas nga Big Mama ata ka kanë habitur të gjithve. Në to shfaqet këngëtarja shqiptare i që fshin me fshesë lekët që janë mbledhur atje.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb