GREQI

Lëkundje tërmeti janë regjistruar këtë pasdite në Kretë të Greqisë.

Sipas Institutit Gjeodinamik të Athinës, tërmeti ishte me magnitutë 3.7 Rihter dhe epiqendra ishte në zonën e komunës së Mino Pediada.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb