Sërish lëkundje tërmeti në vend.

Lëkundjet me magnitudë 4.1 janë regjistruar në jug të vendit. Lëkundjet e forta janë regjistruar në orën 22:35 të datës 25 maj.

Epiqendra ka qenë mes kufirit greko-shqiptar. Nuk raportohen dëme në njerëz dhe as materiale.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: