Lëkundje tërmeti janë ndjerë mëngjesin e sotëm pranë Durrësit. Paraprakisht mësohet se epiqendra ka qenë në detin Adriatik dhe magnituda 5 të shkallës Rihter.

Lëkundjet janë ndjerë në orën 8:19 në distancë 27 km në veri të Durrësit. Nuk dihet ende nëse tërmeti ka shkaktuar dëme.

Whatsapp Image 2020 12 06 At 08.28.03
Whatsapp Image 2020 12 06 At 08.28.03

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: