Lëkundje tërmeti në vend. Lëkundjet janë ndjerë në orën 10:21 me epiqendër Fan, Mirditë.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave lëkundja ka qenë me magnitudë 3.7 të shkallës Rihter, me thellësi 15 km.

  • foto galeri
  • foto galeri

Paraprakisht nuk raportohet për dëme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb