TIRANË-Mjeti i administratorit të njësisë Farkë ka rënë pre e një sulmi me lëndë plasëse.

Ngjarja në fjalë ndodhi rreth orës 02:00, në rrugën e “Tufajve” në Lundër.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se mjeti në pronësi të shtetasit me inicialet A.T., pësoi dëme të vogla materiale në pjesën e pasme të tij. Deri më tani nuk dihen rrethanat se si ka ndodhur ngjarja, si dhe motivet e saj.

Ndërkohë, policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: