Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi feston sot ditëlindjen e saj.
Ylli i muzikes kosovare mbush 41 vite jetë.
Ndër vite, Leonora ka argëtuar fansat e saj të shumtë, me projekte muzikore.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb