LETRA/ Babai i iranianes Somayeh thirrje anëtarit të MEK në Tiranë: Më lini të takoj vajzën time

Një ditë pasi 38 vjeçarja Somayeh Mohammad, anëtare e grupit MEK që kundërshton të ashtuquajturin regjim iranian dhe akuzoi publikisht të atin se është spiun i Teheranit, ka reaguar ky i fundit. Përmes një një letre dërguar redaksisë së Balkanweb, Mostafa Mohammady deklaron se vajza e tij mbahet peng nga drejtuesit e grupit MEK në … Vazhdoni me leximin e LETRA/ Babai i iranianes Somayeh thirrje anëtarit të MEK në Tiranë: Më lini të takoj vajzën time