Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu përmes një statusi në Facebook deklaron se pas letrës së Holandës, drejtuar Brukselit për të hequr regjimin e viziave me Shqipërinë, qeveria Rama nuk duhet të qendrojë më.

Shehu thotë se zyrtarizimi i kësaj kërkese nuk është gjë tjetër veçse një fakt tragjik.

STATUSI I PLOTE SHEHIT
Tragjike!!!!
Zyrtarizohet kerkesa e Hollandes per bllokimin e levizjes se lire per shqiptaret.
Kjo Qeveri nuk duhet te qendroje as 24 ore!!!
Doreheqja e menjehereshme do te kishte ndodhur ne cdo vend tjeter!
Ndryshe….

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb