Shefja e misionit të OSBE-ODIHR në Shqipëri Audrey Glover me anë të një letre dërguar drejtorit të Policisë Ardi Veliut, i shpreh mirënjohje për bashkëpunimin e shkëlqyer me Policinë e Shtetit.

Glover në letrën e saj shprehet se uron të gjithë stafin e policisë për përpjekjet e tyre profesionale.

  • foto galeri

Ajo thotë në këtë letër se urimi vjen në kohën që misioni i OSBE-ODIHR për vëzhgimin e zgjedhjeve është drejt fundit në vendin tonë.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb