KORÇË

Burgu i Drenovës ka pësuar lëvizjë sa i përket drejtuesve teksa Genci Fejzollari është larguar nga ky post për t’u komanduar në Rrogozhinë.

Vendin e tij e zë tashmë Altin Gusho është shef i sigurisë së lartë në këtë burg teksa Fejzollari vijon tashmë punën si drejtor i komanduar i burgut Rrogozhinë.

Kujtojmë se në burgun e Rrogozhinës një jursit rezultoi pozitiv me COVID-19 dhe më pas u vetëizoluan drejtori bashkë me dy punonjës të tjerë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb