LEZHË- Policia e Lezhës shmang një pengmarrje me dhunë dhe arreston një person.
Të njëjtat burime bëjnë me dije se është arrestuar shtetasi Ndue Mena dhe është shpallur në kërkim Zef Frani.

Në bashkëpunim me njëri-tjetrin këta persona kanë dhunuar dhe më pas kanë marrë me forcë në makinë një 44-vjeçar me iniciale M. P. Policia e Lëzhës ka arritur të ndalojë pengmarrjen dhe ka dërguar në spital 44-vjeçarin për të marrë ndihmë.
(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: