LIBAN

Disa persona të armatosur kanë qëlluar një patrullë të Forcave të Sigurisë së Brendshme të Libanit në qytetin verior të Tripolit të hënën në mbrëmje, duke vrarë dy anëtarë të ISF, tha agjencia shtetërore e lajmeve NNA.

Forcat e sigurisë dhe ushtria i ndoqën sulmuesit dhe i rrethuan ato, tha agjencia e lajmeve NNA.

BalkanWeb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb