Kreu i grupit parlamentar të PS Taulant Balla ka publikuar pamjet nga Librazhdi në vitin 2013 dhe ditët e sotme.

Ai thotë se shihet qartë dallimi mes rrënimit që trashëguam dhe transformimit të jashtëzakonshëm të qytetit të tij të zemrës.

POSTIMI I PLOTË
MIRËMËNGJES 😊
dhe me këto pamje nga Librazhdi, ku shihet qartë dallimi mes rrënimit që trashëguam dhe transformimit të jashtëzakonshëm të qytetit tim të 💜-ës, ju uroj një ditë të mbarë ☀️
#VOTO12PS🌹
#ShqipëriaeArdhmjaJonë⭐️
#SkaKohëPërPushim🏃🏻♂️

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: