Liderin i parë i Partisë Socialiste, Fatos Nano feston sot ditëlindjen dhe mbush sot 70-vjeç.

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla, ka uruar me rastin e 70-vjetorit të lindjes liderin e parë të PS-së Fatos Nano.

Krahas një fotoje të shpërndarë në rrjetin social facebook Balla shkruan: “Gëzuar Ditëlindjen 💯 liderit tonë të parë FATOS NANO! Mirënjohje gjithmonë🙏

Fatos Nano

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: