Komisioni i Ligjeve ka miratuar dekretin e Presidentit Ilir Meta për ligjin për Gjykatën Kushtetuese.

Presidenti Meta ka kthyer më herët ligjin ku parashikohej mekanizmi zhbllokues i Gjykatës Kushtetuese.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb