Mes Lily Rose Depp dhe Timothée Chalamet ka një lidhje dashurie. Cifti është prezantuar në edicionin e 76 të kinemasë në Venecia në mënyrë shumë të ndrojtur dhe të shkëputur nga njëri-tjetri duke evituar skenat në publik.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Pavarësisht zërave që qarkullin çifti nuk ka treguar asgjë për lidhjen e tyre. Është pikërisht revista ‘Chi’ që do të publikojë në numrin e të mërkurës, 11 shtator, fotot e pushimeve të para mes tyre në Capri.

Larg nga sytë e të gjithëve, vajza e Johnny Depp dhe Vanessa Paradis dhe aktori i ‘Më thërrit me emrin tënd’, janë fotografuar në momente të nxehta së bashku.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb