Linda Halimi ka treguar se ka bërë operacion të pasmet e saja.

Në përgjigjet që i ka dhënë fansave të saj, ajo ka treguar se nuk mund të ulet deri në 5 javë.

Ajo ka thënë se pas 4 ditësh mund të filloj të ulet por vetëm në intervale të shkurtra kohore.

Lindita ka zbuluar se për katër javë ka shtuar 12 kilogramë me rekomandim të mjekëve sepse nuk ka pasur dhjam të mjaftueshëm për ta zhvendosur në fundshpinë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Operacioni që është ndër më të rrezikshmit në kirurgjinë estetike ka zgjatur rreth dy orë e gjysmë teksa gjatë tij, Linda ka qenë në narkozë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: