TIRANE

Linda Halimi u bë nënë e një vajze pesw muaj më parë. Ajo dhe bashkëshoeri i saj e pagëzuan vogëlushen me emrin e vecantë, Kaimana. Askush nuk e zbuloi shtatzëninë e saj deri në momentin që e vogla erdhi në jetë. Sigurisht me detajet e pritjes së ëmbël, të gjithë fansat dhe ndjekësit e saj u njohën pasi vogëlushja erdhi në jetë.

Pararësisht se Kaimana është ende e vogël, Linda është e vendosur për të zhvilluar që tani pasionin për muzikën tek vajza e saj. Pak kohë me parë këngëtarja na tregoi me anë të një video të postuar në rrjetet sociale, se gjatë kohës që ndodhej në studio muzikore ajo shoqërohej edhe Kaimana.

Ndërsa së fundmi Linda ka zbuluar se ka filluar ta mësojë vogëlushen që tani se si të këndojë. Në profilin e ‘Instagram-it’ të Kaimanës, këngëtarja shqiptare ka publikuar një video shumë të ëmbël në të ciliën ‘mëson vogëlushen si të këndojë. “Mami po më mëson si të këndoj dhe unë”, shkruan Linda Halimi.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: