GRAMSH


Janë mbajtur zgjedhjet për delegatë të Partisë Socialiste në rrethin e Gramshit.


Gazetari Shkëlzen Henkoja raporton për “Balkanweb” se lista kryesohet nga ana e ish-kryetares së Bashkisë Gramsh Luljeta Dollani, e ndjekur nga kryetari aktual Klod Taçe e Tajar Bici.


Lista e plotë e fituesve të delegatëve të PS për Gramshin:

Luljeta Dollani

Klod Tace

Tajar bici

Loina Zogu

Afrim shtylla

Faik Lleshi

Alit Pol

Mustafa Miraka

Urim Kishta

Refit Hasa

Nasibi Kala

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb