Deputetja Albana Vokshi, ka treguar se afro 44 mijë demokratë kanë votuar pro shkarkimit të Lulzim Bashës nga kreu i PD.

Ndersa lexoi të gjitha rezultatet e votimeve në të gjitha qytetet e Shqipërisë, Vokshi tha se në total 43 385 demokratë kanë votuar pro shkarkimit të Lulzim Bashës nga posti i kryetarit të PD.

(Balkanweb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: