Korça po kalon një mbrëmje si asnjëherë më parë. Këngëtari Goran Bregoviç po performon këngët e tij ritmike teksa qytetarët festojnë së bashku me muzikë e birra.

Një pjesëmarrje e madhe dhe interes i lartë shihet në koncert nga qytetarët për të ndjekur këngëtarin e shquar në gjithë Ballkanin.

Po ashtu në tryezat e qytetarëve nuk mungojnë Birrat Korça e Tirana, të cilat këtë vit kanë kaluar pritshmëritë falë interesit jashtëzakonisht të lartë nga qytetarët.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb