Po zhvillohet nën një atmosferë të jashtëzakonshme nata e fundit e Festës së Birrës në Korçë.

Ashtu si mbrëmjet e kaluara, edhe sonte “News 24”  dhe “BalkanWeb” po transmetojnë live festën, e cila ka mbledhur qindra-mijëra turistë vendas e të huaj për të shijuar birrën e parë dhe të pazëvendësueshme në Shqipëri, Birrën Korça, por edhe ritmet e jashtëzakonshme muzikore.

Mbrëmjen e sotme do të performojnë shumë këngëtarë e grupe, që do ndezin edhe më shumë atmosferën, teksa mbretëreshë e festës mbetet padyshim Birra Korça.

86af4c32 E5dd 46db B04b Fbd2e60a3f87

Sot është nata e fundit e kësaj feste madhështore, që prej 13 vitesh sjell në Shqipëri qindra-mijëra turistë nga e gjithë botë, të cilët vijnë për të shijuar birrën e jashtëzakonshme dhe “mbretëreshën” e të gjitha birrave, Birrën Korça.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb