VLORA

Sali Berisha është pritur me brohorima dhe thirrje entuziazte në Vlorë nga simpatizantët. Ai mbërriti pasditen e sotme për të mbajtur Foltoren e tretë në Pallatin e Kulturës së qytetit bregdetar.

Aty Berisha është pritur jo vetëm nga simpatizantë, por dhe deputetët Noka e Leskaj, ish-Presidenti Nishani si dhe kryetari i degës së PD në Vlorë, Genc Deromemaj.

Në Vlorë, Foltorja e tretë nisi me himnin kombëtar të Shqipërisë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: