TIRANE

Një tjetër ultimatum iu ka dhënë policia protestuesve. Të lagohen brenda 5 minutash dhe të heqin maskat. Por me sa duket edhe kjo thirrje nuk është marrë parasysh prej tyre.


Pavarësisht thirrjeve ata i kanë vënë flakën një makine të parkuar në rrugë.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb