Sërish tensione në protestën përpara ministrisë së Brendshme. Të rinjtë nisin të sulmojnë institucionin.

Ata shihen me sende të forta në duar teksa godasin grilat e dritareve të ministrisë së Brendshme.

Në këto momente, gazetari Erion Skëndaj raporton se është lënduar edhe një polic.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb