Kur u duk se po shpërndahej protesta ka sërish incidente në Bulevard. Protestuesit sulmojnë një makinë policie në Bulevard, brenda saj ndodhej një polic.

Në pamjet live dukej momenti kur polici i zënë në befasi ndezi makinën dhe i dha gaz për t’u larguar nga Bulevardi.

Ce5acf43 Fd68 4fc0 B29a 605862d57b40
Ce5acf43 Fd68 4fc0 B29a 605862d57b40
697aca7b 014a 45b6 Bcc6 57a49748cc12
697aca7b 014a 45b6 Bcc6 57a49748cc12
B48b2ddb 8b12 4246 Bcd4 A00d26ce6e68
B48b2ddb 8b12 4246 Bcd4 A00d26ce6e68
protesta
41fc9000 9469 451a 9f2e 1de0e6479b0c
76291990 C973 417c 88cb Aa48b81946fa
76291990 C973 417c 88cb Aa48b81946fa

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb