KUKËS

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në qytetin e Kukësit. Pas takimit në Tropojë, shefi i qeverisë ka udhëtuar drejt qytetin verilindor me helikopter.

Takimi elektoral i shefit të qeverisë po mbahet në aeroportin e Kukësit.  Ndërkohë nga ana tjetër nuk kanë munguar përplasjet mes Policisë dhe mbështetësve të Partisë Demokratike.


Simpatizantët e selisë blu në këto momente vijojnë të afrohen drejt aeroportit, aty ku po mbahet takimi elektoral përmbyllës i Partisë Socialiste për zgjedhjet e 30 qershorit në këtë qytet.

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: