Sërish tension përpara Teatrit Kombëtar. Kësaj herë artistë dhe qytetarë më të shumtë në numër po konfrontohen fizikisht me policinë.

Në mbështetje të artistëve kanë shkuar edhe deputetë të Partisë Demokratike.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Një person, në mesin e protestuesve është lënduar në fytyrë. Ai është parë i gjakosur në protestë, teksa konfrontohej me policinë.

  • foto galeri

Forcat e policisë nuk lejojnë artistët të hyjnë brenda Teatrit, ndërsa këta te fundit pretendojnë se brenda tij janë lejuar persona të pautorizuar, që mund t’i vënë edhe flakën.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: