Ka nisur numërimi i votave në selinë e Partisë Demokratike në Tiranë. Në këtë degë të PD, u votua që prej orës 08:00 deri më 20:00. Kandidatë në garë janë Sali Berisha dhe Ibsen Elezi.

Nga rezultatet paraprake, në disa prej degëve të vendit rezulton se Berisha ka fituar me rezultat të thellë në raport me kundërshtarin e tij në garë.

Këtu mund të ndiqni Live procesin e numërimit në selinë e PD.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb