Eliminimi befasues nga Liverpool vijon të ketë pasoja në shtëpinë e Barcelonës. Ylli i skuadrës, Luis Suarez mbyll sezonin pasi gjuri i tij nuk mbante më.

Suarezok
Suarezok

Prej kohësh Suarez vuante nga një shqetësim në gjurin e djathtë ndërsa këtë të enjte i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale.

Suarezzz
Suarezzz

“El Pistolero” humbet në këtë mënyrë finalen e Kupës së Mbretit ku Barcelona do të përballet me Valencian.

Suarez1
Suarez1

Koha e rikuperimit parashikohet 4-6 javë, mungesa e tij nuk ndihet vetëm tek Barcelona por dhe te përfaqësuesja uruguaiane. Prezenca e tij vihet në dyshim për fillimin e Kupës së Amerikës.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: