ANGLI

Mbappe me të gjitha gjasat nuk do të jetë vitin e ardhshëm tek PSG. Parizienët kanë në plan të marrin edhe Ronaldon, teksa konkurrenca e madhe me ardhjen e Messit mund ta lërë francezin në hije.

Liverpool është futur në garë për të siguruar shërbimet e 22-vjeçarit.  Plan ii ‘The Reds’ është për ta marrë sulmuesin verën e ardhshme falas.

Real Madrid ndërkohë e kërkon me ngulm Mbappe, por duket se dhe këtë sezon ai do të jetë në Paris.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb