Lizzo vazhdon të tregojë krenare format e saj dhe në të njëjtën kohë i dërgon një shqelm metaforik në të pasme të gjithë atyre që në rrjetet sociale e sulmojnë për format dhe kilogramët e saj: ’Po punoj për të pasur një trup ideal’ thotë ajo në një video në TikTok- Juve kjo gjë nuk duhet t’ju interesojë, sepse unë jam e bukur, e fortë, bëj punën time dhe ndjehem mirë’.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Në video Lizzo shfaqet teksa bën gjimnastik. Duke nxjerrë në pah një formë sportive të admirueshme, edhe për shumë prej atyre që e kritikojnë. ’Herën tjetër që doni të kritikoni dikë, qoftë ata që pinë një lëng të shëndetshëm apo ata që hanë në McDnald’s- vazhdon video-bëni mirë më parë të shihni veten tuaj dhe mos u shqetësoni për trupin e tyre.

Sepse shëndeti nuk varet vetëm nga ajo që duket nga jashtë, por nga brenda. Shumë nga ju kanë nevojë për të bërë një pastrim të brendshëm. Kalofshi një ditë të bukur’, shkruan këngëtarja.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: