BRITANI-Një burrë nga Londra është arrestuar dje se furnizoi me energji iPhone-in nga treni. Ai ishte vënë në pranga nën akuzën për vjedhje energjie, pasi nuk kishte marrë leje nga drejtuesit e trenit për të furnizuar me energji telefonin.

Në Londër konsiderohet si vepër penale përdorimi i energjisë publike për arsye vetjake, sidomos kur nuk merr leje. Për më tepër, ai ishte sjellë agresiv edhe ndaj zyrtarëve të policisë.

(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: