Mbrëmë u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve, ku protagonistët morën çmimet e tyre Oscar.

Natyrisht vëmendje të madhe morën personalitetet e ndryshme gjatë parakalimit në tapetin e kuq në Dolby Theatre në Los Angelos.

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora ishte prezente në këtë mbrëmje, ku shkëlqeu e veshur me një fustan të zi.

Rita kishte veshur një fustan në formë rrjete që i ekspozonte të brendshmet.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb