Jennifer Lopez ka risjellë disa momente nga e kaluara përmes një videoje të publikuar në Instagram.

Më shumë se 16 vite nga lançimi i videos muzikore të këngës “Jenny From The Block”, këngëtarja e ka publikuar një pjesë të klipit në rrjetet sociale.

Ndërkaq, vëmendjen e ka tërhequr prezenca e aktorit Ben Affleck në klip, i cili asokohe ishte i dashuri i J.Lo. Pjesa që e ka shkëputur Lopez, e shfaq aktorin hollivudian duke e ngritur lart nga uji Jenniferin.

Ndërkohë, fansat kanë komentuar videon duke u shprehur nostalgjikë për kohën kur çifti ishte bashkë.

Ndërsa në përshkrimin e saj në Instagram, Lopez ka thënë se albumi “This Is Me…Then” ka qenë albumi më personal dhe albumi i saj i preferuar deri më tani.

2️⃣ days till #vmas…this was the first video and single off my album “This Is Me…Then”. It was probably my most personal album ever…and honestly my favorite album I’ve done so far…I just loved the sound of it and the sentiments…At that time I truly realized that being an artist meant you have to be vulnerable and bare your heart and soul…it takes courage to do that…to really show who you are at any given moment in time…and this was me then… completely. And one of the things that was important for me to remind everyone of in that moment was who I am and who I will always be…don’t be fooled by the rocks that I got I’m still I’m still…JENNY FROM THE BLOCK. #nomatterwhereIgoIknowwhereIcamefrom #VMAs #videovanguard #thisismenow #humbledandgrateful

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: