Mozzik dhe Loredana janë bërë sërish bashkë.

Këtë herë jo në jetën sentimentale, por në projektin e tyre të radhës. Dyshja e njohur kanë publikuar këngën e re, të titulluar “Immer ëenn es regnet”, e përkthyer në shqip: “Sa herë që bie shi”.

Dyshja vijnë me një paraqitje të mahnitshme në klip dhe me një afërsi të madhe si pjesë e albumit të përbashkët, “No Rich Parents”.

Vlen të përmendet se dyshja kanë njoftuar ndarjen nga njëri-tjetri, edhe pse janë prindër të një vajze të quajtur Hana.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: