TIRANE

Loredana prej kohësh shtë shndërruar një nga emrat më të dashur për publikun, por edhe në një nga femrat që spikat për stilin e saj.

Së fundmi, reperja ka vendosur të blej një palë vëthë me kristale, në formën e gjarprit, por a e dini sa kushtojnë? Faqja në Instagram “What they wearin” ka zbuluar se këto vëthë të markës Guçi i kanë kushtuar Lorit plot 1,100€.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: