Në media rozë shpeshherë është përfolur për një shtatzëni të mundshme të këngëtares, Loredana Zefi, pasi vetë ajo ‘ngacmonte’ ndjekësit me disa fotografi.

Edhe pse i dha fund lidhjes me Mozzik, Loredana shpeshherë nxit thashethemet për një rikthim te mundshëm mes tyre. Së fundmi, ajo ka postuar një video në rrjetin social “TikTok”, ku shfaqet me barkun e fryrë.

 

@loredanaofficial

What do u think? ;)

♬ original sound – Shae_bae86

Ajo i është drejtuar ndjekësve me pyetjen: “Çfarë mendoni?”, duke ngritur dy duart dhe në njërën anë duke vendosur emojit e ‘ushqimit’ dhe në anën tjetër një ‘grua shtatzënë’. Teksa, ndjekësit përsëri kanë filluar të aludojnë në një shtatzëni të dytë të reperes.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: