Mbrëmjen e spektaklit të djeshëm Lorenc Hasrama, tregoi se jashtë shtëpisë së “Big Brother” ka pasur një romancë me Keisin.

Kjo nuk është pritur aspak mirë nga Keisi, por po ashtu as nga babai i saj, Sabiani. Ky i fundit ka reaguar në rrjetet sociale, duke thënë se ‘bespremat” duan të marrin vëmendje prej saj.

“Princesha babos, jashtë nga ajo shtëpi se bespremat duan të marrin vëmendje prej teje kësaj radhe. Nuk futem më aty të pres jashtë të tërheq veshin. Gjithsesi je gjëja më e shtrenjtë e babos”, shkruan Sabiani.

  • foto galeri

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb