Futbollisti shqiptar Lorik Cana ka treguar se gruaja e tij Monica është shtatzënë dhe se do të bëhet baba.

“Unë kam dashur të martohem me një femër shqiptare, por Monica më premtoi se fëmijët tanë do të flisnim shqip dhe do të mësonin traditat tona”, thotë Cana për “Golalb.com”.

Po ashtu, shkruan “Zëri” futbollisti i Lazios dhe Kombëtares shqiptare ka paralajmëruar se bebja e tij mund të vijë në jetë pikërisht në kohën kur Shqipëria do të luajë me Serbinë.

(el.sp/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: